Завантаження...
Реєстрація
TwitterFacebookВКонтакте
Підпишіться на наші RSS новини.
UARU

Новини: Договори з податковою на подачу звітності в електронному вигляді. Інструкція для програми БестЗвіт +

   Державною податковою службою України впроваджена послуга з реєстрації сертифікатів ЕЦП платників податків, наданих у електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку.
   
   Відповідно до цього, користувачам ПК «Бест Звіт Плюс» достатньо створити, заповнити та відправити електронною поштою до органу ДПС наступні документи:
   
   1. Договір «Про визнання електронних документів» (далі - Договір).
   
   2. Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису (далі – Повідомлення).

   
   Звертаємо Вашу увагу, що відправивши в електронному вигляді вище згадані документи, не потрібно подавати їх паперові копії до органів ДПС.
   
   

Договір «Про визнання електронних документів»


   
   На підставі цього документу Платника податків включають до системи подання податкових документів в електронному вигляді органу ДПС. Надає платнику податків можливість подавати до органу ДПС податкові документи у електронному вигляді.
   
   1. Для того щоб створити документ, в модулі "Ел.пошта" – «Договори про електронний документообіг» натисніть кнопку на панелі інструментів або оберіть команду Реєстр/Створити (Ctrl+N).
   
   2. Відкриється вікно "Створення звіту".
   
   У переліку оберіть бланк: J(F)1391001 (Договір про забезпечення електронного документообігу платника податків з Державною податковою інспекцією засобами телекомунікаційного зв'язку) та натисніть кнопку Створити.
   
   
   
   3. У окремому вікні відкриється бланк документу, який потрібно заповнити. Всі поля в договорі обов’язкові для заповнення!
   
   4. На даний документ обов’язково накладаються всі електронні підписи, якими платник має підписувати звітність. Обов’язково переконайтесь, що комплект підписів налаштований правильно.
   
   5. Договір надсилається платником податків тільки один раз (в разі позитивної відповіді органу ДПС). Після укладання договору сертифікати, якими підписано договір, автоматично додаються до бази сертифікатів «Інформаційного порталу органів ДПС України».
   
   6. Договір надсилається електронною поштою на адресу «Інформаційного порталу органів ДПС України». Прийнятий документ відсилається платнику з підписом «Інформаційного порталу органів ДПС України». Також платнику податків надсилаються дві квитанції відповідно до «Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді».
   
   

Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису


   
   Документ, що містить запит на реєстрацію в системі "Інформаційний портал органів ДПС України" сертифікатів відповідальних осіб платника податку. Використовується для реєстрації нових сертифікатів ЕЦП відповідальних осіб. В Повідомлені платник податків вносить записи по співробітникам, яким надано право підпису податкових документів в електронному вигляді.
   
   1. Для того щоб створити документ, в модулі "Ел.пошта" – «Договори про електронний документообіг» натисніть кнопку на панелі інструментів або оберіть команду Реєстр/Створити (Ctrl+N).
   
   2. Відкриється вікно "Створення звіту".
   
   У переліку оберіть бланк: J(F)1391101 (Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису) та натисніть кнопку Створити.
   
   
   
   3. У окремому вікні відкриється бланк документу, який потрібно заповнити. Всі поля обов’язкові для заповнення!
   
   4. На даний документ накладаються електронні підписи всіх осіб, що вказані у документі та обов’язково підпис директора та печатки установи.
   
   5. Повідомлення може надсилатись платниками податків постійно, в разі необхідності зміни сертифікату або надання права підпису податкових документів іншим особам.
   
   6. Повідомлення надсилається електронною поштою на адресу «Інформаційного порталу органів ДПС України». Прийнятий документ відсилається платнику з підписом «Інформаційного порталу органів ДПС України». Також платнику податків надсилаються дві квитанції відповідно до «Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді».

Коментарі