Завантаження...
Реєстрація
TwitterFacebookВКонтакте
Підпишіться на наші RSS новини.
UARU

Новини: Особливості проведення податкових перевірок

Не секрет, що податкові перевірки є однією з найбільш неприємних сторін життя вітчизняного бізнесу. Але вони є одним з найважливіших елементів адміністрування податків і податкового контролю і, як не крути, без візитів інспекторів ДПІ не обійтися. Звичайно, є щасливчики, які так і не стали об'єктами фактичної або документальної перевірки, але камеральну переживає кожен.
   
    Непроханий гість - гірше ... податкової? 
   
   
Згідно з пп. 62.1.3 Податкового кодексу, перевірки та звірки відносяться до методів податкового контролю, визначення якого наведено у п. 61.1 НКП. Згідно ж ст. 41 того ж Кодексу, податковий контроль можуть здійснювати в Україні два державних органи: податкова служба - щодо податків, які стягуються до бюджетів і державні цільові фонди, а також щодо законодавства, контроль за дотриманням якого покладається на ДПС; митниця - щодо мита, акцизного податку, ПДВ, інших податків, які, відповідно до податкового законодавства, стягуються в разі ввезення (пересилання) товарів і предметів на митну територію України або територію спеціальної митної зони або вивезення (пересилання) товарів і предметів з митної території України або території спеціальної митної зони.
   
   
Інші державні органи не мають права проводити перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування і сплати податків, в т. ч. за запитом правоохоронних органів. Тому ні СБУ, ні МВС, ні податкова міліція, ні прокуратура, ні які інші органи не можуть брати безпосередню участь у проведенні перевірок, які здійснюються контролюючими органами, і проводити перевірки суб'єктів підприємницької діяльності з питань оподаткування.
   
   
Що стосується податкової міліції, то її співробітники мають право бути присутніми при проведенні планової виїзної перевірки лише в тому випадку, якщо вона пов'язана з проведенням оперативно-розшукових заходів або розслідуванням перебувають у них у провадженні кримінальних справ, порушених стосовно таких платників податків або їх посадових осіб. При цьому перевірки платників податків податковою міліцією проводяться в межах повноважень, визначених законом, і в порядку, передбаченому ЗУ «Про оперативно-розшукову діяльність», КПК України та іншими законами України.
   
   
Честь маю запросити
   
   
Необхідно чітко розуміти, якими правами володіють співробітники податкової інспекції. Перш за все, органи ДПС мають право запрошувати платників податків або їх представників для перевірки правильності нарахування та своєчасності сплати податків і зборів, дотримання вимог іншого законодавства, здійснення контролю за додержанням якого покладено на органи ДПС. Таке запрошення, звичайно, повинно бути оформлено у письмовому вигляді і в порядку, встановленому ст. 42 Податкового кодексу. Письмове повідомлення надсилається не пізніше, ніж за 10 календарних днів до дня зустрічі рекомендованим листом, в якому зазначаються підстави запрошення, дата і час, на які запрошується платник податків (представник платника податків). Повідомлення має бути підписано начальником податкової та скріплене її печаткою. Форма такого повідомлення затверджено наказом ДПАУ від 22.12.2010? 980.
   
   
Що робити, якщо документи не в порядку
   
   
Під час проведення виїзних перевірок податкова має право отримувати у платників податків копії документів, які свідчать про порушення вимог податкового законодавства. Всі подібні документи повинні бути скріплені печаткою та підписом керівника підприємства-платника податків.
   
   
Податківці, які з'явилися на перевірку, згідно з пп. 20.1.5 НКУ, мають право вимагати від платників податків, які перевіряються, проведення інвентаризації основних фондів, товарно-матеріальних цінностей і коштів, в т. ч. зняття залишків товарно-матеріальних цінностей та готівки. У разі відмови платника податків від проведення інвентаризації до нього застосовуються заходи, передбачені ст. 94 Податкового кодексу, - адміністративний арешт. Підставою для арешту майна можуть служити обставини, перелічені в п. 94.2 НКП. Відзначимо, що така міра, як адміністративний арешт, є виключним способом забезпечення виконання платником податків його обов'язків, визначених законом. При цьому арешт майна полягає у забороні платнику податків вчиняти з ним певні дії. Але необхідно знати, що, згідно пп. 94.19.9 Податкового кодексу, фактичне проведення платником податків інвентаризації основних фондів, товарно-матеріальних цінностей та грошових коштів, в т. ч. зняття залишків товарно-матеріальних цінностей та готівки, є підставою для припинення адміністративного арешту майна платника податків.
   
   
Крім того, під час проведення перевірок податкова має право вимагати виготовлення і надання копій первинних документів (завірених підписом платника податків або його посадової особи та скріплених печаткою), що свідчать про порушення податкового та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДПС, і отримувати їх у платників податків у порядку, встановленому Кодексом. Слід звернути увагу на фразу «свідчать про порушення податкового та іншого законодавства». Т. е. перевіряючі повинні чітко знати і вказати, які документи їм необхідні, і обгрунтувати, яке відношення ці документи мають до того порушення, яке платнику податку ставиться.
   
   
Також податкова має право під час проведення перевірок вивчати і перевіряти первинні документи, які використовуються в бухгалтерському та податковому обліку, інші регістри, фінансову, статистичну звітність, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на податкові органи.
   
   
Гроші люблять рахунок, а товари - облік
   
   
До початку перевірки платника податків податкова має право проводити контрольні розрахункові операції щодо дотримання ним порядку проведення готівкових розрахунків та застосування реєстраторів розрахункових операцій. Товари, які були отримані посадовими особами органів податкової під час проведення такої контрольної розрахункової операції, підлягають поверненню платнику податків у непошкодженому вигляді. У разі неможливості повернення такого товару відшкодування витрат здійснюється відповідно до законодавства з питань захисту прав споживачів. Це означає, що у разі псування або знищення товарів за рахунок державного бюджету має бути проведена їх заміна, або проведено ремонт, або відшкодована вартість.
   
   
Також під час проведення перевірок податкова має право вимагати від посадових осіб платника податків надання повноважних осіб для спільного з представниками органів ДПС зняття показань внутрішніх та зовнішніх лічильників, якими обладнані технічні пристрої, що використовуються в процесі проведення аудиту діяльності. Це означає, що без участі представників платника податків податківці не повинні проводити зняття свідчень з будь-яких лічильників. Наприклад, самостійно розкрити і залізти в касовий апарат без касира представник податкової не може. Але якщо перевіряючі вирішать, що зняти показання лічильників необхідно, платник податків зобов'язаний знайти «крайнього» і доручити йому брати участь у цій операції. Просто відмовитися не можна.
   
   
А от відмовитися розкривати сейф ключем, який є тільки у системного адміністратора або у головного бухгалтера, оскільки їх немає на місці під час проведення перевірки, можна цілком. Правда, лише в тому випадку, якщо повноваження і відповідальність за виконання певних функцій покладено на таких осіб наказом по підприємству, скріпленим підписом керівника і печаткою.
   
   
І, нарешті, під час перевірок податкова має право доступу на території, приміщення (крім житла громадян) і до іншого майна, які використовуються для провадження господарської діяльності та / або є об'єктами оподаткування, або використовуються для отримання доходів (прибутку), або пов'язані з іншими об'єктами оподаткування, та / або можуть бути джерелом погашення податкового боргу. По суті, податкова може проникнути в будь-яке приміщення, де виробляється товар або послуга, тобто заробляються гроші.
   
   
Цей перелік прав податкової є вичерпним. Все, що податківці намагаються собі дозволити, крім перерахованого, є порушенням ч. 2 ст. 19 Конституції, яка говорить, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Коментарі